top of page

פוליגרף לעסקים וחברות

מהימנות עובדים.jpg

עבריינות תעסוקתית?! בטוח שלא אצלנו!

משפט כזה אולי לא תשמעו במקום העבודה שלכם אך זה לא אומר שכל הפרצות בארגון אכן אותרו ונאטמו. אם אתם עדיין סקפטיים או חושבים שאנו מגזימים, אולי הנתונים המחקריים על היקף העבריינות התעסוקתית בעסקים ישנו מעט את דעתכם:​

היקף העבריינות התעסוקתית בחברות יציבות עומד על כ-6% מהמחזור; בחברות צעירות השיעור עולה כבר לכ-15% ובעסקי קמעונאות (חנויות) ההיקף עשוי לעלות ל-30%. מקורן של 20%-30% מפשיטות הרגל נובע מעבריינות תעסוקתית. כאשר דבר העברה מתגלה, הנזק הנגרם למוניטין החברה הוא גם ישיר וגם עקיף. 41% מהעובדים מזייפים רישומים ודוחות עבודה. 33% ממחפשי העבודה מזייפים את קורות חייהם.

צח פוליגרף מציע לעסקים וחברות מגוון רחב של בדיקות פוליגרף לרבות: בדיקת פוליגרף לעבודה, בדיקת פוליגרף תקופתית, פוליגרף חקירתי ועוד..."מומחה צח פוליגרף" יעזור לך לגלות את כל האמת באמצעות בדיקות פוליגרף.

לך עם האמת שלך ובחר במומחים!

מכון צח פוליגרף המוביל בישראל מנוהל ע"י עמיחי קרת בודק פוליגרף מוסמך בעל 20 שנות וותק וניסיון, ומשמש כיועץ בטחוני בכיר למספר חברות גדולות במשק, בתחומים רבים לרבות מניעת עבריינות תעסוקתית הונאות, תשאול. עמיחי קרת בעל הכשרות רבות בתחום הפוליגרף, חקירות תשאול, ובפסיכופיזיולוגיה.למכון צח פוליגרף יתרון משמעותי בתחום התשאול והפוליגרף בעיקר לאור ניסיון רב שנים בתחומי החקירות והתשאול רמת הדיוק וניהול התהליך, כמו גם אבחון יעוד שאלות הבדיקה.

היתרונות שלנו הם הדרך שלכם לחשיפת האמת

אנו נשמח לשמוע מכם, להסביר לכם אודות הליך בדיקת הפוליגרף, לענות לכל שאלה ולסייע בבניית בדיקת פוליגרף מותאמת אישית. 

בדיקות פוליגרף המתבצעות במכון צח

בדיקות פוליגרף לחב' פורקס, אופציות בינאריות, גיימינג 

בשוק המודרני חברות העוסקות בשיווק און ליין, כגון חברות פורקס, אופציות בינאריות, חברות גיימינג, חברות הימורים, חברות בידור למבוגרים וכו', נפוצות מאד, הנכס החשוב ביותר לחברות מסוג זה הינו מידע פנים ארגוני לרבות לידיים, לקוחות גדולים, פיתוחים עתידיים ועוד... לעיתים הדלפת פרטי לקוח מסוים עשוי לגרום לחברה נזק כלכלי כבד ביותר. 
ניסיוננו הרב בהענקת שירותים לחברות מהתחום מלמד אותנו שהסיכון העיקרי שבהם החברות חשופות הנה מידע עסקי פנימי.


מכון צח פוליגרף  בעל נסיון עשיר בבדיקות פוליגרף מותאמות וייחודיות לחברות פורקס, גיימינג ולחברות און ליין אחרות. על לקוחותינו נמנות חברות מהתחום מהארץ ומחול. 
אנו נשמח לייעץ ולסייע  על דרכים למניעה , לסינון מועמדים ולפיקוח על עובדים קיימים מפני גניבת מידע, והדלפתו.

Commercial Building Entrance

בדיקת פוליגרף קבלה לעבודה - מהימנות תעסוקתית

בעזרת בדיקת הפוליגרף למועמדים לעבודה ניתן לסנן מועמדים אשר עלולים לגרום נזק תדמיתי\כספי לארגון.

בבדיקת הפוליגרף נבדוק באם המועמד פעל בעבר באופן חריג שיש בו סטייה מן הנורמה המקובלת.

תהליך בדיקת הפוליגרף במכון יכלול את הפרמטים הבאים:

  1. שאלון איש מפורט 

  2. ראיון מובנה- טרם בדיקת הפוליגרף 

  3. בדיקת פוליגרף. 

  4. שיחת סיכום.

  5. דוח מסכם- ללקוח 

 

מומחי המכון ישמחו לסייע באפיון התפקיד ובהתאמת המבדקים למשרה הנדונה ולסביבה התעסוקתית הספציפית.

פוליגרף חקירתי

כשמתרחש אירוע פלילי או חשדות לעבירה אתית בארגון , מצויים הארגון ומנהליו בטלטלה, אירוע שכזה עשוי להיות גניבה פיזית של כסף, סחורה או מוצרים, טענות להטרדה מינית, חשדות לריגול עסקי , ויכוח בין עמיתים לעבודה.

בדיקת פוליגרף ממוקדת (ספציפית) בעקבות האירוע תאפשר לנקות מחשד עובדים להם לא הייתה יד במקרה ותסייע להנהלה או לקצין הביטחון באיתור האשמים, בדיקת פוליגרף מסוג זה הינה בדיקת הפוליגרף האמינה והמדויקת ביותר ועריכתה ע"י מכון פוליגרף מנוסה ומקצועי הינה הפתרון המהיר והנכון במקרה כזה.

עבריינות תעסוקתית מתוקן.jpg

בדיקת פוליגרף תקופתית

ארגונים ועסקים רבים, אינם באמת יודעים עד כמה העובדים מהימנים, נאמנים ומקפידים לשמור על נהלי הארגון.

אמירות כמו "אצלנו זה לא יקרה" או "זו חברה משפחתית אני סומך על העובדים שלי" למרבע הצער לרוב מתבררות כחסרות בסיס לעתים קרובות, גם אם נבדקה מהימנות העובדים טרם כניסתם לארגון, הרי שדפוסי ההתנהגות עשויים להשתנות לאורך זמן, רוב המחקרים בנושא מהימנות תעסוקתית מראים כי עובדים הם לרוב אלה שינצלו לרעה את האמון שניתן להם. הרי אדם צריך שיינתן בו אמון קודם.

לכן עריכת בדיקת פוליגרף תקופתית לעובדי הארגון עשויה לסייע בהתמודדות ולהכנות מעטפת הגנה ושמירה, חשיבות בדיקת פוליגרף תקופתית הינה כפולה, הן בהיבט של איתור וגילוי אירועים חריגים בארגון והן כגורם הרתעה המסייע במניעת אירועים כאלה.

לנו בצח פוליגרף יתרון רב בביצוע בדיקות פוליגרף תקופתי, לאור יתרון משמעותי בתחום התשאול ובעיקר הניסיון הרב שצברנו בחשיפת הונאות ומעילות בארגונים רבים.

bottom of page