צח  מכון פוליגרף ואימות מידע

פוליגרף- מכונת אמת לפרטיים

lie-detector-test-1080x675.jpg

הצורך לבצע בדיקת פוליגרף נובע בד"כ ממקרים ומאירועים חריגים כאשר מתרחשים, אירוע בו קיים צורך להוכיח או לגלות את אמיתות התחושה הסובייקטיבית. מדובר באירוע משמעותי בחייו של כל אדם אשר מצריכה התייחסות רגישה ומקצועית למקרה, ב "מכון צח פוליגרף ואימות מידע" מבינים שלמרות ניסיוננו הרב בביצוע אלפי בדיקות פוליגרף שערכנו, כל בדיקה הנה עולם ומלואו עבור הנבדק עקב כך, "מומחה צח פוליגרף" יבצע את התשאול ואת הבדיקה במכונת אמת ברגישות, ובמקצועיות המתבקשת ויסייע לכם להוכיח או להזים את החשדות ולגלות את האמת.

בדיקות פוליגרף המתבצעות במכון צח : חשדות בין בני זוג , בדיקה ספציפית, בדיקת פוליגרף למטרת ניקוי שם, בדיקת פוליגרף לבירור מחלוקת במשפחה, אלימות במשפחה, הטרדות מיניות, תביעות ביטוח. 

היתרונות שלנו הם הדרך שלך לחשיפת האמת

  • צוות בודקים בעלי וותק וניסיון של שנים בבדיקות מיוחדות. 

  • 20 שנות ניסיון בתחומי הביטחון, חקירות, ותשאול.

  •  שימוש במכשיר הפוליגרף החדיש והמתקדם ביותר בעולם בעל 10 חיישנים.

  • חברים באיגוד הפוליגרף הממוחשב הישראלי, ואיגוד הפוליגרף האירופאי. 

  • התחייבות לרמת דיוק הגבוהה ביותר בבדיקת פוליגרף.

  • רגישות ויחס אישי לנבדקים, ומעל הכל אמינות, מקצועיות, ודיסקרטיות.

  אודות צח פוליגרף

מכון צח פוליגרף מנוהל ע"י עמיחי קרת בודק פוליגרף מוסמך בעל 20 שנות וותק וניסיון בתחום הביטחון והתשאול, מר קרת בעל הכשרות רבות בתחום הפוליגרף, חקירות תשאול ושפת גוף, ובפסיכופיזיולוגיה.

למכון צח פוליגרף יתרון משמעותי בתחום התשאול והפוליגרף בעיקר לאור ניסיון רב שנים בתחומי החקירות והתשאול רמת הדיוק וניהול התהליך, כמו גם אבחון יעוד שאלות הבדיקה.

צח - הדרך לאמת וחשיפת הצדק!

אנו נשמח לשמוע מכם, להסביר לכם אודות הליך בדיקת הפוליגרף, לענות לכל שאלה ולסייע בבניית בדיקת פוליגרף מותאמת אישית. 

Thanks! Message sent.

בדיקות פוליגרף המתבצעות במכון צח

חשדות בין בני זוג 

יחסים בין בני זוג מושתתים על אמון, לעיתים קיימים משברים בהם האמון נפגע, בין אם מסיבות אמיתיות ובין אם מפרשנות מוטעית של העובדות.

במקרים רבים בדיקת פוליגרף היא הכלי היחיד שעשוי לפתור את בעיית האמון שנוצרה ולסייע לבסס מחדש את יחס האמון או לאשש את החשדות. בדיקת פוליגרף תפתור את תחושת חוסר הוודאות

לאחר שנות ניסיון רבות בתחומי התשאול והביטחון, פיתחנו הליך רגיש ודיסקרטי לבדיקות פוליגרף בתחום האישות קביעת שיטת הבדיקה, וניסוח שאלות בצורה מקצועית ואחראית, אנו ב"צח פוליגרף" מבינים שתחום זה הינו רגיש ועדין מאד ועושים את המירב, בכדי לערוך את בדיקת הפוליגרף ברמת הדיוק הגבוהה ביותר ובצורה דיסקרטית, רגישה והמקצועית ביותר.

פוליגרף-מכונת אמת לפרטיים

בדיקה ספציפית

מחלוקות בין בני אדם לרבות סיכומים בע"פ שלא קוימו, אי הבנות בין שותפים או חשדות מרמה, עשויים להוביל לסכסוך ולמחלוקת משפטית, בדיקת פוליגרף עשויה לסייע בפתרון רק כאשר קיימת מחלוקת עובדתית ברורה 

במקרה של מחלוקת ברורה על העובדות יכולה בדיקת הפוליגרף לקבוע מי מהצדדים צודק בטענותיו 

טרם פניה למכון הפוליגרף, על הצדדים לסכם בינם לבין עצמם, מהן המחלוקות ואו החשדות, ולרכז בצורה עניינית את  טענותיו של כל אחד מהצדדים.

בדיקת פוליגרף למטרת ניקוי שם

אנשים רבים נקלעים בחייהם למקרים בהם הם מואשמים במעשה שלא עשו, במקרים רבים בדיקת הפוליגרף היא חשובה מאד, כיוון שהשלכותיה על חיי הנבדק משמעותיות, במקרים בהם בדיקת הפוליגרף היא הדרך היחידה לניקוי שם או להוכחת חפות, חשוב לפנות למכון מוכר אנו במכון צח פוליגרף, יודעים עד כמה משמעותית בדיקת הפוליגרף ולכן עושים את מירב בכדי לספק את השרות המקצועי ביותר לכל נבדק ולהגיע לתוצאות בדיקה ברמת הדיוק הגבוהה ביותר,מכון צח פוליגרף חרט על דגלו יושרה, אתיקה, מקצועיות,וחשיבה מחוץ לקופסא, אנו נשמח לשמוע מכם, ללמוד את האירוע שבנדון ולסייע בגיבוש ובעריכת בדיקת פוליגרף מקצועית לניקוי שם ולהוכחת חפות

פוליגרף לבירור מחלוקת במשפחה

משפחות רבות נקלעות למקרים לא נעימים כגון  סכסוכי ירושה, אי הבנות ורכילות פנים משפחתית, עשויים במקרים רבים להעכיר על המשפחה ולגרום למריבות וסכסוכים. לעיתים, הדרך הנכונה  ביותר לפתרון

 

היתרונות שלנו הם הדרך שלך לחשיפת האמת עריכת בדיקות פוליגרף למעורבים, מומחי מכון צח פוליגרף

מבינים את הרגישות בסוגיות משפחתיות ובעלי ניסיון עשיר בעריכת בדיקות פוליגרף לפתרון מחלוקות משפחתיות

לייעוץ חינם התקשר -052-739-5511

שוהם 5 קומה 17 (מגדלי פז)
רמת גן, מתחם הבורסה, 5251001

 טל: 052-7395511 | zachpolygraph@gmail.com   

  • Black Facebook Icon